• Obniżka

WS-C2960X-48TS-L - Catalyst 2960-X 48 GigE, 4 x 1G SFP, LAN Base

Part number: WS-C2960X-48TS-L
Detaliczna cena producenta (netto): 4 195,00 USD 15 263,48 zł
Nasza cena (netto): 1 394,42 USD 5 073,58 zł
Nasza cena (brutto): 6 240,50 zł
Zniżka 67%
Ilość

Opis

Zarządzalny przełącznik Cisco WS-C2960X-48TS-L jest urządzeniem, który uzupełnia serię Catalyst 2960-X LAN Site. Prezentowany model posiada 48 portów Ethernet, 4 porty SFP i 2 porty USB 2.0. Ten switch charakteryzuje się między innymi pełnym dupleksem, obsługą protokołu drzewa rozpinającego i sieci VLAN oraz obsługą 10G. Cechuje się również przepustowością przełączania na poziomie 216 Gbit/s. Posiada również obsługę MIB, jakości serwisu (QoS), Multicast, zarządzanie przez stronę www oraz inspekcję ARP. Jego protokoły zarządzające to SNMPv3, a protokół przełączenia to UDP, TCP, RADIUS/TACACS+. Warto również wspomnieć, że jest on stackowalny. Oznacza to, ze urządzenie można położyć na innym urządzeniu oraz na nim może również leżeć inne urządzenie. Ten model posiada procesor wbudowany - APM86392, a jego taktowanie to 600 Mhz. Pojemność pamięci wewnętrznej tego przełącznika to 512 MB, a jej typ to DRAM. Ważną kwestią jest również napięcie wejściowe AC, które wynosi 100-240 V, a częstotliwość wejściowa AC to 50/60 Hz. Prezentowany model posiada również zasilacz dołączony i nadmiarowy, a jego parametry wynoszą: Szerokość - 445 mm, Długość: 279 mm, wysokość – 45 mm, waga – 4200g. Na koniec przedstawiamy jego obsługiwane standardy komunikacyjne to IEEE 802.1ab, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3ah, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x i IEEE 802.3z.

Specification (WS-C2960X-48TS-L)

WS-C2960X-48TS-L Specification

General

model info:

WS-2960X-48TS-L

enclosure type

Rack-mountable - 1U

Ports

48 x 10/100/1000 + 4 x 1G SFP

Network management Interface

10/100 Mbps Ethernet (RJ-45)

Available PoE Power

None

Forwarding bandwidth(Gbps)

108Gbps

Maximum stacking number

8

Stack Bandwidth

80G

Forwarding Performance

107.1Mpps

Switching bandwidth

216Gbps

Maximum active VLANs

1023

MAC Address Table Size

16K (default)

CPU

APM86392 600MHz dual core

RAM

512 MB

Flash Memory

128 MB

Status Indicators

Per-port status: Link integrity, disabled, activity, speed, and full duplex System status: System, RPS, Stack link status, link duplex, and link speed

Expansion / Connectivity

Console ports

USB (Type-B), Ethernet (RJ-45)

Stacking cable

Optional

Power Redundancy

Option (PWR-RPS2300)

Voltage range (Auto)

110V-240V

Power Consumption Operational

0.051KVA

Miscellaneous

Width

17.5 Inches (44.5 cm)

Depth

11 Inches (27.9 Cm)

Height

1.75 Inches (4.5 cm)

Package Weight

20.26 Pounds (9.19Kg)

Weight

9.4 Pounds (4.2Kg)

Rack Mounting Kit

optional

MTBF in hours

476,560

Compliant Standards

  • IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol
  • IEEE 802.1p CoS Prioritization
  • IEEE 802.1Q VLAN
  • IEEE 802.1s
  • IEEE 802.1w
  • IEEE 802.1X
  • IEEE 802.1ab (LLDP)
  • IEEE 802.3ad
  • IEEE 802.3af and IEEE 802.3at
  • IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only)
  • IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T ports
  • IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol
  • IEEE 802.1p CoS Prioritization
  • IEEE 802.1Q VLAN
  • IEEE 802.1s
  • IEEE 802.1w
  • IEEE 802.1X
  • IEEE 802.1ab (LLDP)
  • IEEE 802.3ad
  • IEEE 802.3af and IEEE 802.3at
  • IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only)
  • IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T ports

System software / license

System software

IOS LAN BASE

license

NERGY-MGT-100-K9, EW-DO-100-DE

features

  • RPS Support 
  • Jumbo Frames
  • VLANS 
  • Voice Vlan 
  • VTPv2 
  • CDPv2 
  • LLDP 
  • 802.3ad LACP 
  • PVST/PVST+ 
  • 802.1W/802.1S 
  • Port Fast/Uplink Fast 
  • port CoS Trust and Override 
  • Scheduling 
  • Priority Queuing 
  • Configure CoS Priority Queues 
  • Weighted Tail Drop 
  • DSCP transparency 

Network security

  • SSH, SSL and SCP
  • RADIUS and TACACS+
  • SNMPv3 crypto
  • 802.1x
  • 802.1x Accounting / MIB
  • 802.1x w/ port security 
  • 802.1x w/Voice VLAN
  • 802.1x Guest VLAN
  • 802.1x VLAN assignment
  • 802.1x MAC-Auth Bypass
  • BPDU/Root Guard
  • Port Security
  • Private VALN Edge
  • Storm Control
  • Block unknown unicast and multicast
  • IGMP Snooping
  • IGMP Filter/Throttle

Management and Troubleshooting

  • Auto-MDOX
  • TDR
  • UDLD
  • IP SLA Responder
  • layer 2 / IP Traceroute
  • SPAN
  • RSPAN
  • Express Setup 
  • Device Manager
  • Cisco Network Assistant
  • Smartports + Advisor
  • Troubleshooting Advisor
  • Drag-and-drop Cisco IOS Upgrade
  • IP Address DHCP
  • Autoinstall with saved configuration
  • Configuration Replace
  • DHCP Auto Image Upgrade
  • DHCP Port Based Allocation
  • Error Disable MIB

Environmental Ranges

Operating temperature up to 5000 ft (1500 m)

23ºF to 113ºF

Operating temperature up to 10,000 ft (3000 m)

23ºF to 104ºF

Short-term exception at sea level*

23ºF to 131ºF

Short-term exception up to 5000 feet (1500 m)*

23ºF to 122ºF

Short-term exception up to 10,000 feet (3000 m)*

23ºF to 113ºF

Short-term exception up to 13,000 feet (4000 m)*

23º to 104ºF

Storage temperature up to 15,000 feet (4573 m)

-13º to 158ºF

Operating altitude

Up to 10,000 feet

Storage altitude

Up to 13,000 feet

Operating relative humidity

10% to 95% noncondensing

Storage relative humidity

10% to 95% noncondensing

Przełączniki Cisco® Catalyst® 2960-X i 2960-XR są konfigurowalnymi przełącznikami typu Gigabit Ethernet, które można ustawiać w stosy, zapewniając dostęp do aplikacji klasy korporacyjnej oraz ich oddziałów. Działają w oparciu o oprogramowanie Cisco IOS i wspierają proste zarządzanie urządzeniami oraz zarządzanie siecią. Seria Cisco Catalyst 2960-X i 2960-XR zapewnia łatwe wdrożenie urządzeń, konfigurację, monitorowanie i rozwiązywanie problemów. Te w pełni zarządzane przełączniki mogą zapewniać zaawansowane funkcje warstwy 2 i warstwy 3, a także opcjonalne zasilanie Power over Ethernet Plus (PoE +). Zaprojektowane zostały z myślą o prostej obsłudze i niższym całkowitym koszcie posiadania (TCO), umożliwiają skalowalną, bezpieczną i energooszczędną działalność biznesową dzięki inteligentnym usługom. Przełączniki zapewniają lepszą widoczność aplikacji, niezawodność sieci i odporność sieci.

Najważniejsze cechy produktu przełączników serii Cisco Catalyst 2960-X i 2960-XR:

● 24 lub 48 portów Gigabit Ethernet z wydajnością przesyłania z szybkością łącza

● 4 wbudowane porty 1 Gigabit Ethernet typu Small Form-Factor (SFP) lub 2 stałe łącza SFP + 10 Gigabit Ethernet

● Obsługa PoE + z budżetem mocy do 740 W i Perpetual PoE

● System operacyjny w opcji Cisco IOS LAN Base lub LAN Lite i Cisco IOS IP Lite

● Zarządzanie urządzeniem z interfejsem WWW, dostęp przez sieć bezprzewodową przez Bluetooth, interfejs wiersza poleceń (CLI), protokół SNMP (Simple Network Management Protocol) i dostęp przez port konsoli RJ-45 lub USB

● Zarządzanie siecią za pomocą Cisco Prime®, Cisco Network Plug and Play i Cisco DNA ™ Center

● Układanie w stos za pomocą FlexStack-Plus i FlexStack-Extended

● Funkcje warstwy 3 z dostępem rutowanym (pierwsza najkrótsza ścieżka [OSPF]), routing statyczny i protokół RIP (Routing Information Protocol)

● Widoczność z systemu nazw domen jako źródła autorytatywnego (DNS-AS) i pełnego (elastycznego) NetFlow

● Bezpieczeństwo dzięki obsłudze 802.1X, szeregowego analizatora portów (SPAN) i urządzenia Bridge Protocol Data Unit (BPDU)

● Niezawodność z wyższym średnim czasem między awariami (MTBF) i rozszerzoną ograniczoną dożywotnią gwarancją producenta (E-LLW)

● Odporność na awarie dzięki opcjonalnym zasilaczom wymiennym

Wszystkie switche serii 2960X znajdą Państwo poprzez wyszukiwarkę lub tutaj: http://dabacom.pl/113-catalyst-2960-x

Szczegóły produktu